HAKKIMIZDA

54 Yıllık Tecrübe

1967 Yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan ÇELİK İNŞAAT, dürüst, başarılı, çağdaş ve saygın şirketler arasında yer almaktadır. Şirketimiz, bu sektörde hızla büyüyerek yurt içerisinde profesyonel anlamda çalışmalarını sürdürmektedir.

Güvenirli bir geçmişe sahip olan ÇELİK İNŞAAT büyük projelere imza atarak, tüm projelerini zamanında ve eksiksiz teslim etme başarısını göstermiştir. Yapmış olduğu projelerde önceliği sağlamlık ve güvenilirliği ön planda tutmuştur.

Firmamız, inşaat sektöründeki gelişmeleri takip ederek, yenlikçi ve sağlam yapı ilkesinden taviz vermeden disiplinli ve konusunda uzman personeli ile çalışmaktadır.

Kısa Geçmiş ve Hedeflerimiz

1967 yılında başkanımız İsmet Çelik tarafından, İstanbul’da ÇELİK İNŞAAT Müteahhitliği ile başlayan sektördeki faaliyetlerini 2001 yılında Ege bölgesine taşıma kararı almıştır. 2004 yılında Çelik İnşaat Turizm Sanayi Limited Şirketi’ni kurarak yoluna devam eden, 53 yıllık köklü bir firmadır.

Kurulduğu yıldan bugüne kadar kaliteli ve dürüst hizmet anlayışındaki iddiasını sürdürmekte ve kuruluşundan bu yana yüzlerce projeye imza atmaktadır.

Konusunda tecrübeli, dinamik ve çalışkan teknik kadrosuyla müşteri odaklı çalışan, sürdürebilir bir başarıyla pazar payını artırarak geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir.

İnşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşan ÇELİK İNŞAAT faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin, ülke ekonomisinin, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesinde hareket etmektedir.

Neler Yaptık?

0
Toplam Tamamlanan m2
0
Toplam İnşa Edilen Mesken
0
İzmir’de İnşa Edilen Mesken
0
İzmir’de Tamamlanan m2
Menü